Tagi:

23 edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE

Od czwartku 3 września do soboty 5 września w Warszawie w EXPO odbywać się będzie 23 edycja Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE targi roślin, ogrodnictwa i architektury krajobrazu, spotkanie profesjonalistów i pasjonatów.

Print

W tegorocznej edycji bierze udział blisko 260 wystawców z 13 krajów – z Polski, Belgii, Białorusi, Chin, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zobaczyć będzie można największą ekspozycję dostępnych na rynku roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej – drzewa, krzewy, byliny pnącza oraz wszelkie inne ozdobne i owocowe do zastosowania w ogrodach prywatnych i publicznych terenach zieleni. Na targach zobaczyć można także technikę dla ogrodnictwa i wszystko co jest niezbędne w tworzeniu i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Nie zabraknie też dekoracji, wydawnictw, a przede wszystkim nowości i inspirujących pomysłów.

logo_zielen_to_zycie

Wystawa „Zieleń to życie” to także konferencje, seminaria i pokazy dla specjalistów. Dla pasjonatów i początkujących właścicieli ogrodów – bezpłatne wykłady, pokazy ogrodnicze, florystyczne, warsztaty, wystawy, konkursy, porady specjalistów, kiermasz roślinnych nowości.

szczegóły na www.zielentozycie.pl

 

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE