40 – lecie firmy Ruukki

W tym roku mija 40 lat odkąd ruszyła pierwsza produkcja płyt warstwowych w zakładzie w Obornikach Wielkopolskich, który obecnie należy do firmy Ruukki.

Ruuki to firma, którą wyróżniają na rynku dwa atuty. Firmę charakteryzuje ogromne doświadczanie oraz  dostarczanie klientom produktów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. To właśnie w Obornikach rozpoczęła się historia płyt stosowanych do wykonania lekkiej obudowy.

ruukki_zaklad_4

ruukki_zaklad3

ruukki_zaklad

ruukki_zaklad_2

Obecnie  Ruukki  to firma, która wyznacza trendy dla oryginalnych i energooszczędnych budynków przemysłowych i handlowych.  Firma oferuje, aby elewacje budynków wykończone   za pomocą  systemu płyt Ruukki  mogły otrzymać wizualnie nową jakość.  Ruuki wprowadza na rynek dwa nowe rozwiązania do systemu fasadowego, które łączą piękno architektury z ekologia  a przede wszystkim z  efektywnością energetyczną.  Elewacje budynków wykonane w systemie płyt warstwowych Ruukki mogą być kształtowane za pomocą szerokiej gamy produktów fasadowych typu kasetony Liberta, czy motywy graficzne instalowane na powierzchniach płyt. 

Pierwszym z produktów oferowanym przez firmę jest Ruukki Forma. To system, który umożliwia instalowanie istniejących produktów elewacyjnych z oferty Ruukki Design Palette bezpośrednio na powierzchnię płyty. Pakiet Ruukki Forma obejmuje płyty z rodziny Energy, liczne akcesoria oraz okładziny elewacyjne bazujące na Ruukki Design Palette. Ponadto zawiera usługi projektowania i symulator zapotrzebowania na energię. Decydując się na Ruukki Forma, otrzymuje się efektywność energetyczną budynku poprzez wysoką szczelność  powietrzną obiektu.

Ruukki_forma.JPG

Drugim z nowych rozwiązań jest Ruukki Expression . Produkt ten umożliwia bezpośrednią instalację motywów graficznych na powierzchni elewacji.   Pakiet Ruukki Expression obejmuje płyty z rodziny Energy, w tym akcesoria i taśmy graficzne wraz z usługą projektowania i symulatorem zapotrzebowania na energię.  Produkt ten otwiera nieograniczone możliwości w zakresie nadania budynkowi indywidualnego wyglądu wymaganego przez właściciela.

Ruukki_expression.JPG

Firma Ruukki na najbliższe lata ma w planach wiele nowoczesnych rozwiązań korzystnych dla przyszłych użytkowników. Obecnie Ruukki spełnia trzy główne kryteria obsługi klienta. Firmę charakteryzuje nowoczesna oferta produktowa, wysoki poziom obsługi klienta oraz sprawna logistyka i dystrybucja.
źródło: informacja prasowa

 

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE