Tagi:

Bib Bubble – lampy jak bańki mydlane

Robienie baniek mydlanych to jedna z ulubionych, dziecięcych zabaw. By fantastycznie spędzić czas trzeba naprawdę niewiele – proste i tanie urządzenie oraz trochę wody z mydłem. Mydlane bańki puszczane są najczęściej latem, jednak również zima warto pokusić się o taką zabawę, gdyż efekt może przejść nasze najśmielsze oczekiwania.

Big Bubble by Alex de Witte

Mydlanymi bańkami zainspirował się również Alex de Witte, który stworzył lampy Big Bubble. To bardzo proste w swej formie, ogromne żarówki wykonane z dmuchanego szkła, kształtem bezpośrednio kojarzące się z dziecięcą zabawą.

5

4

Pomysłowe lampy dostępne są w różnych kolorach, w dwóch różnych rozmiarach – 90 i 105 centymetrów. Ciekawe jest to, że nie ma dwóch takich samych lamp Big Bubble. Każdy projekt jest unikatowy i absolutnie niepowtarzalny. Lampy sprawdzą się w niemal każdym, zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu.

6

Big Bubble zostały uznane za najlepszy projekt 2013 roku na Design District Amsterdam.

2To kolejna ciekawa propozycja oświetleniowa, która ogranicza się wyłącznie do żarówki. Pisaliśmy już o oryginalnych żarówkach, żarówkach z drewna, żarówkach w stylu retro czy oryginalnych lampach Wald.

Big Bubble by Alex de Witte

Źródło zdjęć: alexdewitte.nl

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE