Tagi:

Biuro You Tube w Londynie

Chyba nie ma osoby na świecie, która nie zna serwisu internetowego You Tube.  Serwis YouTube został założony przez Chada Hurleya, Steve’a Chena i Jaweda Karima, którzy przy jego zakładaniu skorzystali z pomocy tzw. anioła biznesu, mając jedynie prowizoryczne biuro w garażu. Dziś to gigant wśród serwisów internetowych.  Według badań statystycznych  z 16 lipca 2006 roku na YouTube oglądano 100 milionów filmów dziennie, a 65 tys. nowych filmów umieszczano na serwisie w ciągu doby!

Centrala YouTube znajduje się w Londynie. Jak możecie się domyślać, nie jest to zwykle biuro, w niczym nie przypomina typowej korporacji.

1

Biuro zostało zaprojektowane przez londyńską pracownię Penson Group Architects. W siedzibie znajdują się m.in. . przestronne studia nagraniowe, montażownie, bar, miejsce do wypoczynku , aneks kuchenny i przestrzeń przeznaczona do pracy.

tggfg tgtgg

Projektanci zadbali, aby biuro sprzyjało kreatywnej pracy. Wnętrza sa przestronne i w zależności od przeznaczenia, zastosowano w nich odpowiednie kolory i materiały.  W biurze przeważają ciepłe barwy, kontrastujące z czarnymi wstawkami.

5654

Designerskie dodatki i oryginalne meble (geometryczne biurka, wygodne, fotele, sofy )i wszelkiego rodzaju gadżety, wpływają pozytywnie na samopoczucie pracowników. Sczezgólna uwagę przykuwa oświetlenie, które przypomina nowoczesne zwisające głośniki .

3

Projektanci w pełni zadbali o komfort i dobre samopoczucie pracowników, zarówno w pracy jak i w czasie odpoczynku.

4

Wnętrze centrali You Tube łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE