Tagi:

Buty zmieniające kolor

Każdy z nas ma swoje ulubione buty, w których najlepiej się czuje. Niestety ich kolor często eliminuje założenie ich do każdego stroju.  W dzisiejszych czasach, kiedy jest moda na zdrowy styl życia, coraz częściej zwracamy uwagę na obuwie sportowe, które nie nosimy tylko na siłowni.  Kobiety zakładają adidasy do sukienek, a mężczyźni do eleganckich spodni.  Nie każdy z nas jednak może sobie pozwolić na zakup wszystkich kolorów butów, tak aby zawsze mieć pewność, że będą pasowały do każdej stylizacji.

Projektanci  z Rehab Studio wpadli na pomysł jak rozwiązać ten problem…. Stworzyli koncepcję nowoczesnych sneakersów, których kolor będziemy mogli zmienić w dowolnym momencie.

fghjkl;

Jak to możliwe?  Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji, która będzie zintegrowana z nowoczesną technologią zastosowaną podczas produkcji obuwia.  Użytkownik będzie mógł wybrać jaki ma mieć kolor dany element buta. Powierzchnia butów będzie pokryta materiałem, w który będą wplecione za pomocą nici, które będą przewodzić prąd, miniaturowe diody LED.

cccccc

Ponadto ich aplikacja będzie powiązana ze sklepem, w którym będzie można zakupić dodatkowe funkcje- wzory od projektantów mody.

Selfie Pack (automatyczne dobranie koloru butów pod zdjęcie ubrania), Running Pack (zmiana koloru butów z zielonego na czerwony w zależności od pokonanego dystansu na trasie) Cycling Pack (świecący w ciemności żółty pasek zapewniający lepszą widoczność na drodze podczas jazdy rowerem) czy Connection Pack (dobranie takiego samego koloru butów jak ma druga osoba).

dfghjkl;'

 

Pomysł jest genialny, tylko czy buty  będą równie wytrzymałe co designerskie? Czekamy z niecierpliwością, aż obuwie pojawi się w sklepach !

Źródło zdjęc : https://rehabstudio.com/

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE