Tagi:

Elektroniczna paleta z farbami

Czy kiedykolwiek słyszałeś jak ktoś mówił, że uwielbia malować, ale nie ma zielonego pojęcia na temat sztuki i łączenia kolorów? Może jesteś jedną z osób, która chciałyby podszlifować swój zmysł artystyczny?Kanadyjski projektant Yana Kilmava opracował koncepcyjny produkt, który pomoże początkującym artystom poznać tajniki rysunku.

peta 1

Wszystko za sprawą innowacyjnego urządzenia. Virtuo wygląda jak zwykła paleta malarza, która używana jest przez artystów od setek lat.  W rzeczywistości ta ma dodatkowy bonus w postawi nowoczesnych technologii.
Koniec z marnowaniem farby, koniec z błędami – dzięki innowacyjnej palecie nie trzeba być doświadczonym artystą żeby tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

paleta 2

Virtuo zawiera paletę składającą się z 5 kolorów i narzędzia wyglądające jak te  wykorzystywane  przez profesjonalnych malarzy. Mimo, że została zaprojektowana z myślą o niedoświadczonych artystach, niewątpliwie przypadnie do gustu grafikom, którzy przy jego pomocy mogą tworzyć niesamowite prace.

W chwili obecnej Virtuo jest tylko w postaci koncepcji , ale miejmy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będzie w sprzedaży

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE