Tagi:

F+M i Studio Hatch zaprojektowali biura, w których można poczuć się jak w domu

Właściwe stymulowanie pracowników do pracy to jedno z największych wyzwań szanujących się pracodawców, zwłaszcza w tych branżach, które wymagają maksymalnej kreatywności. Przy projektowaniu przestrzeni biurowej współpracuje więc cały tabun specjalistów: od architektów wnętrz, po psychologów, którzy dobierają odpowiednie kolory i urozmaicają biura ciekawymi, designerskimi gadżetami.

Sugerując się tym, że w dobie komputerów przenośnych wiele osób lubi pracować w parku, kawiarni czy we własnym domu, właściciele firmy GitHub postanowili dać swoim pracownikom właśnie takie biura. Aranżacją nietypowych wnętrz zajęli się projektanci z F+M oraz Studio Hatch.

Powierzchnia biurowa firmy informatycznej z San Francisco zajmuje niebagatelną powierzchnię 55 tysięcy stóp kwadratowych. Biura są absolutnie nietypowe. Pracownicy mogą pracować w specjalnych kawiarniach, restauracjach, bibliotekach, parku, salonie, sypialni, zaaranżowanych w różnych stylach.

Każdego dnia, w zależności od humoru, mogą zmieniać przestrzeń, w której pracują. Dzięki temu mają większe poczucie wolności, czują się swobodnie i praca sprawia im zdecydowanie większą przyjemność.

Zobacz także: biuro z komiksu, biuro oklejone karteczkamibiuro w ogrodzie oraz idealne biuro agencji reklamowej zaaranżowane w kinie.

Źródło zdjęć: wearehatch.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE