Tagi:

Fotel ze stołem i podnóżkiem. Wielofunkcyjne siedzisko Honken

Niedawno pisaliśmy o krześle, które łączy w sobie funkcje szafy. Dziś prezentujemy krzesło – stolik, schowek oraz podnóżek zmieszczone jednym sprzęcie.

Prawdziwym komfortem jest móc wypoczywać i mieć wszystko w zasięgu ręki. Nie trzeba wstawać po zaczętą książkę, ani herbatę. Jeszcze lepiej byłoby, jeśli moglibyśmy przyjąć wygodną pozycję, na przykład z wyciągniętymi nogami. O rozwiązaniu zrzeszającym te i inne potrzeby pomyśleli projektanci projektujący fotel Honken.

Siedzisko projektu Thomasa Bernstranda i Johana Lindau to obszerny fotel o wielu sposobach wykorzystania. Pozwala stworzyć wygodną przestrzeń do pracy i odpoczynku w zależności od indywidualnych preferencji. Honken określany jest jako stacja robocza, mały osobny wszechświat, gdzie można odpocząć i pracować naprzemiennie. W połączeniu z akcesoriami, jest idealnym meblem dla szkół, uczelni , bibliotek , hoteli, biur i innych typów pomieszczeń.

Krzesło wykonane jest z wytrzymałej stali, siatki z metalowymi nogami oraz elementów z litego drewna dębowego. Swoją premierę miało na targach mebli Stockholm trwających od 8-do 14 lutego bieżącego roku.

Honken_designboom_02-818x551Honken_06-818x691Honken_designboom_03-818x666Honken_designboom_01-818x691Honken_designboom_04-818x592Honken_designboom_05-818x649

Źródło: designboom

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE