Tagi:

Hologramowy zegar na ścianę

Hologramy robią się coraz popularniejsze. Wynalazcy coraz częściej wykorzystują tę technologię. Można na przykład pójść na koncert, na którym występuje hologramowy artysta, albo zrobić zakupy “polując” na hologramowe zwierzęta czy łowiąc hologramowe ryby

Ciekawym pomysłem jest również hologramowy zegar ścienny Coolest Clock zaprojektowany przez firmę A  Tout le Monde Studios. To kolejny wynalazek, którym będziemy sterować za pomocą aplikacji w smartfonie. Każdy może spersonalizować zegarek na swoją modłę. Można wybrać zarówno wzór zegara jak i to, co ma być na nim wyświetlane.

zegar3

zegar1

Poza klasycznymi funkcjami jak godzina, data czy pogoda na ścianie może pojawiać się również harmonogram zadań do wykonania czy aktualności z ulubionych serwisów społecznościowych. Urządzenie odtworzy również ulubioną piosenkę oraz zlokalizuje członków rodziny, pokazując za ile dana osoba wróci do domu.

zegar2

zegar5

Rozpoczęcie produkcji zostało sfinansowane za pomocą platformy indiegogo.com. Masowa produkcja ma rozpocząć się jeszcze w 2015 roku.

zegar

Źródło zdjęć: indiegogo.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE