Tagi:

Inspirujące lofty

Wyobraźmy sobie, że nasze mieszkanie to przestronne, stylowe poddasze w dużej metropolii. Loft jest wyrafinowany, zachwyca wysokimi sufitami oraz eleganckim wystrojem. Czasem warto jest dać się ponieść wodzom wyobraźni i przenieść się w zupełnie inne miejsce, dlatego dziś prezentujemy przykłady niesamowitych wnętrz apartamentów wprost z Nowego Yorku oraz Niemiec. Urządzone w odmiennym stylu przestrzenie inspirują do tchnięcia nowego wyrazu do każdego innego mieszkania. 

Apartament zlokalizowany w Nowym Yorku jest szykowny i zachwyca dużymi oknami, dzięki którym miejsce zyskuje wspaniałe widoki oraz dużą dawkę światła. Przestrzeń poddasza jest jasna, przestronna i bardzo nowoczesna. Nieco tradycji dodają  kasetonowe sufity oraz forma podłogi. Panele o czekoladowym odcieniu oraz naturalne, ciepłe kolory tworzą przytulną atmosferę. Sposobem na to, aby zachować przestrzeń dużą i otwartą są balustrady ze szkła i otwarte szklane ściany, a także drzwi tarasowe.

Kolejne mieszkanie również urządzono w stylu nowoczesnym, dodając gdzieniegdzie żywe kolory. Przestrzeń jest otwarta i obfita w ciekawe i funkcjonalne połączenia. Na szczególną uwagę zasługują meble, oryginalne lampy, krzesła, czy sofy tworzą niepowtarzalny klimat, dodając całości specyficznego charakteru i klasy. Całość wnętrza jest czysta, schludna i stonowana.

Big-and-Cozy-New-York-City-Loft-Incredible-StaircaseLuxury-Chef-Kitchen-New-York-City-LoftStunning-Wood-Floors-New-York-City-LoftCoffered-Ceilings-New-York-City-LoftNew-York-City-Loft-Chic Dream-Kitchen-Loft-KitchenCozy-Chic-Bedroom-New-York-City-LoftCool-Chic-LoftGlass-Walls-New-York-City-LoftDream-Loft-KitchenAmazing-Kitchen-Dream-Kitchen-New-York-City-Loft-KitchenIndustrial-Airy-LoftIndustrail-Staircase-LoftLuxury-Loft-KitchenOpen-BathroomOpen-Loft-SpaceOpen-Bedroom-and-Bathroom-New-York-City-LoftReading-Nook-New-York-City-LoftStaging-a-Loft-Space

źródło: home-designing.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE