Tagi:

Namioty na drzewach

Wypoczynek na łonie natury staje się coraz bardziej popularny. Uciekamy z zatłoczonych hoteli i kurortów, do miejsc gdzie możemy w ciszy, z daleka od miejskiego zgiełku  cieszyć się z urlopu. Osoby ceniące komfort wynajmują przyczepy i jada w siną dal, inni preferujący bardziej tradycyjne formy wypoczynku jadą np. pod namiot.

Producent namiotów firma Tentsile zaprezentowała ostatnio trzy nowe modele, które idealnie sprawdza się podczas letniego wypadu: Trillium ( trzyosobowy namiot) Vista ( dwuosobowy namiot) oraz Trilogy ( 6 osobowy namiot).

Od tradycyjnych namiotów różnią się tym, że nie rozbija się  ich klasycznie na ziemi przy pomocy tzw. śledzi, ale rozwiesza między drzewami.

Największą zaletą namiotów niewątpliwie jest to, że jesteśmy odizolowani od wszelkiego robactwa które żyje w ziemi, dlatego istnieje małe prawdopodobieństwo, że będziemy mieli jakichś niechcianych lokatorów.  Mieszkanie w takim namiocie ma tez swoje wady. Wchodzenie po drabince po wspólnym biesiadowaniu, dla wielu może być sporym wyzwaniem.;)

bvnvnv

Źródło zdjęc :http://www.tentsile.com/

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE