Tagi:

Obrazy na laptopie. Design codziennego użytku

Czasy się zmieniają a wraz z nimi oczywiście trendy w designie. Obrazy, które niegdyś dumnie zdobiły ściany domów, przenoszą się na przedmioty codziennego użytku takie jak laptopy. Okazuje się, że sprzęt technologiczny nie musi być nudny i przewidywalny, a co więcej można z niego uczynić dzieło sztuki. 

Laptop przyozdobiony w oryginalnie grafiki nie jest już tylko narzędziem pracy, ale i stylową ozdobą. Na pomysł produkcji naklejek, dzięki którym każdy laptop zaczyna żyć własnym życiem wpadł kreatywny duet – Anna oraz Sebastian. Ich etykiety nazywane są Keyshorts, a zakupić je można za pomocą platformy Etsy. Są łatwe zarówno do stosowania, jak  i usuwania. Nie pozostawiają po sobie żadnych trwałych niedoskonałości , a materiał, z którego są wykonane dodatkowo chroni klawiaturę. Pomysł jest więc nie tylko oryginalny oraz wspaniale wyglądający, lecz również bardzo funkcjonalny, co niezwykle podnosi jego wartość. Proces produkcji odbywa się zgodnie z zasadami ekologi, a do wyboru mamy wiele rodzajów, rozmiarów i kolorów naklejek . Jedynym problemem może być w tym przypadku to, na który model chcielibyśmy się zdecydować.

Więcej na : Etsy

famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-5famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-6famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-8famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-7

famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-4

famous-paintings-keyboard-stickers-keyshots-11

Źródło: BoredPanda

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE