Tagi:

Weź prysznic i poczuj się jak na łonie natury

Jaka jest najbardziej romantyczna scena filmowa? Ile osób – tyle opinii. Dość popularnym trendem jest umieszczanie głównych bohaterów w scenerii imponujących rozmiarów wodospadów. Zapierający dech w piersi widok zachwyca i pobudza romantyczne nuty nawet w najbardziej zatwardziałym pragmatyku.

prysznic

Wodospady inspirują nie tylko filmowców, ale również designerów. Stały się natchnieniem dla duetu irańskich projektantów – Nasera i Tahera Nasiri, którzy wymyślili Rain Soft Shower. To innowacyjny prysznic, pod którym będzie można poczuć się niczym bohater bajki “Pokahontas” czy filmu “Ostatni Mohikanin” 😉

prysznic2

Prysznic Rain Soft Shower posiada dwa tryby kąpieli: pierwszy, w którym woda spada strumieniem ze środka i umożliwia spłukanie całego ciała i drugi, w którym strumień wody pierścieniem otacza stojącego w środku człowieka (w tej opcji swobodnie można np umyć włosy). Zwieńczeniem kąpieli, zwłaszcza zimą, może być nadmuch ciepłego powietrza, które wysuszy ciało.

prysznic4

Podobnie jak w innych projektach irańskiego duetu, temperatura wody i inne opcje sterowane są za pomocą specjalnych pedałów, umieszczonych w dolnej części kabiny.

prysznic3

Rain Sof Shower to jeden z projektów zgłoszonych do konkursu A’Design Award & Competition.

Źródło zdjęć: competition.adesignaward.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE