Tagi:

Salone Internazionale del Mobile – I Saloni 2014

W dniach 8-13 kwietnia w Mediolanie odbędą się najważniejsze Miedzynarodowe Targi design’u iSaloni. Salone Internazionale del Mobile to organizowane od 1961 roku najbardziej prestiżowe targi  na świecie. W tym roku odbędą się po raz 53. Na blisko 340 tys. m2 kompleksu wystawienniczego Rho-Pero, zaprezentuje się 1.749 wystawców oraz 650 projektantów i architektów.

Na targach jak co roku, będzie można zobaczyć najbardziej oryginalne i wyszukane pomysły w dziedzinie architektury wnętrz. Natkniemy się na wiele ciekawych stoisk renomowanych firm, których kolekcje potrafią nas tak zaskoczyć, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Na każdym znajdzie się coś co przyciągnie naszą uwagę.

Niewątpliwie największym atutem targów, jest różnorodność i innowacja. Oprócz wystaw znanych projektantów, zobaczymy nowoczesne pomysły studentów, których projekty zaskakują świeżym spojrzeniem na tematykę imprezy. Swoje projekty zaprezentuje po raz kolejny  projektant Patryk Góźdź. Odwiedzający będą mogli zobaczyć kolekcję stolików iCONi.

Co roku w targach uczestniczy kilka tysięcy gości z kraju i zagranicy. W tym toku organizatorzy spodziewają się około 300 tyś gości, ze 160 krajów. Nasz też tam nie mogło zabraknąć.

Już wkrotce zaprezentujemy wam relacje z tego niesamowitego wydarzenia.

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE