Tagi:

Stolik Plame – domowy ogródek

Wszyscy smakosze domowej kuchni wiedzą, że połowa sukcesu to dobrze doprawione danie. Najlepiej nadają się do tego świeże zioła. Samodzielne uprawianie własnego zielnika wymaga jednak sporej wielkości parapetów lub małego ogródka, więc nie w każdym mieszkaniu jest taka możliwość.

stol5

W ostatnim czasie furorę robią meble, które spełniają więcej niż jedną funkcję. Stolik, który jest jednocześnie domkiem dla lalek, wielofunkcyjne pufy czy krzesło-skarbonka to tylko niektóre projekty, które w ostatnich miesiącach podbiły rynek i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo miejsca.

stol4

stol3

Jaime Andres Quinapallo Salcedo zaprojektował stolik Plame. W specjalny otwór na środku można włożyć doniczkę z ziołami lub inną rośliną, nadając białemu modelowi nieco życia. Swoim kształtem stół ma w subtelny sposób przypominać kobiecą sylwetkę i niczym matka natura ma rodzić płody rolne.

stol2

Użytkownik otrzymuje prosty, elegancki stolik, który w dowolny sposób może ożywić roślinnością i dodatkowo może mieć ulubione zioła zawsze pod ręką. Czyż może być lepsze rozwiązanie?

stol1

Źródło zdjęć: orkuzk5.com

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE