Tagi:

Stylowy rower. Ozdobne rośliny, które dodadzą uroku każdemu pojazdowi

Kiedy dni robią się cieplejsze i coraz bardziej słoneczne coraz częściej zamieniamy samochód na rower, a i ten sprzęt potrzebuje odpowiedniego designu! Rower zawsze były zieloną alternatywą dla samochodów, jednak teraz jazda na rowerze stała się jeszcze bardziej ekologiczna, a to wszystko za sprawą tych małych, uroczych rowerowych wazonów.

download-3

Zostały one stworzone przez Colleen Jordan, projektantki i artystki, która prowadzi własną firmę, zajmującą się produkcją różnego rodzaju akcesoriów, dzięki którym będziemy w stanie zabrać ze sobą swoje rośliny, gdziekolwiek się udamy. Wazony drukowane są w technice  3D, a następnie ręcznie wykańczane i zaopatrywane w elementy dzięki, którym łatwo przymocujemy je do kierownicy roweru. Oprócz wazonów, Wearable Planter sprzedaje również drukowaną biżuterię, wśród której znajdziemy między innymi naszyjniki i odznaki, które zawierają niewielkie, żywe rośliny.

Collen inspiracje czerpie głównie z otaczającego ją świata, nowe pomysły powstają każdego dnia, a działalność prężnie się rozwija. Swoją twórczością artystka ma nadzieje zmienić podejście pojedynczych osób do idei konsumpcji i przekonać ich do czerpania radości z małych rzeczy oraz odmiennego sposobu produkcji.

6511ee28a54fdb8a-bikeplanter-110041be59bbc5af4f-hexbike-48453ed064e2d61df9722e264f1bc9837bicycle-flower-vases-planters-colleen-jordan-1560580bd0ad6d276b-bikeplanter-black-1bicycle-flower-vases-planters-colleen-jordan-17bicycle-flower-vases-planters-colleen-jordan-19download-11bicycle-flower-vases-planters-colleen-jordan-16mintgeobikeplanter-1Untitled-fff1

Źródła: boredpanda.com, colleenjordan.com

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE