Tagi:

Targi HomeDays – mieszaj pięknie! – zaprojektuj mieszkanie z Natalią Nguyen!

W dniach 17-18 czerwca 2016r. Warszawę zaleje fala dobrego stylu oraz wyszukanego designu! Warszawskie EXPO XXI wypełni paleta kolorów, ogrom dekoracji i artystycznych propozycji na upiększenie domu, mieszkania czy ogrodu. To tutaj zaczerpniesz inspiracji do aranżacji swojego wnętrza, poznasz nowinki branżowe i będziesz mógł porozmawiać ze znanymi architektami, projektantami i designerami!

baner HD 650x200

 

HomeDays – mieszkaj pięknie! to miejsce wyjątkowe. Ma inspirować, dostarczać informacji o nowościach rynkowych i propozycji na aranżację wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami branżowymi. Swoją ofertę prezentować będą polscy i zagraniczni producenci, importerzy i dystrybutorzy produktów i usług z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz. Nie zabraknie zachwycających dodatków, materiałów i tkanin, designerskich mebli, gadżetów i ceramiki.
Pierwszy dzień targów dedykujemy branży, serdecznie zapraszamy więc 17 czerwca specjalistyczne hurtownie i sklepy detaliczne, centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju, kupców z kraju i z zagranicy, designerów, architektów i projektantów wnętrz oraz właścicieli galerii artystycznych. Biznesowym nastrojom towarzyszyć będą ciekawe prelekcje prowadzone przez specjalistów z branży. Drugi dzień targów skierowany jest do wszystkich zainteresowanych aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Przygotowaliśmy szereg atrakcji. Gwiazdą targów będzie Natalia Nguyen – architekt, aktorka, znana z programów stacji TVN: „Pan i Pani House” oraz „Bitwa o dom”. Natalia poprowadzi warsztaty projektowania wnętrz oraz świadczyć będzie indywidualne porady z zakresu projektowania mieszkania. W programie również wystawa obrazów młodych polskich artystów, punkty porad, strefa outlet – czyli wielkie czyszczenie magazynów i wiele innych.
Firmy z branży zachęcamy do odbioru bezpłatnych wejściówek na wydarzenie (www.homedays.pl/odbierz-zaproszenie/) a wszystkich pasjonatów aranżacji i wyposażenia wnętrz, którzy chcą nas odwiedzić, zachęcamy do zakupu biletu promocyjnego (www.homedays.pl/kup-bilet/) Zapraszamy także do śledzenia funpage’u wydarzenia www.facebook.com/targihomedays

natalia nguyen

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE