Tagi:

TOP 10 – domki na wodzie

Wyobraźmy sobie, że otwieramy oczy, spoglądamy w okno a zanim… rozciąga się wspaniały krajobraz: krystaliczna woda, białe plaże i palmy. Takie atrakcje zapewni nam mieszkanie w domku na wodzie. Domki te to konstrukcje często zapierające dech w piersiach. Kojarzą się z wolnością, relaksem i luksusem.  Możemy je  dopasować do swoich upodobań, do wyboru mamy między innymi stylowe domki na palach,  romantyczne chatki na uboczu, rodzinne bungalowy czy luksusowe apartamenty. Na taki domek chyba nie można jednak narzekać w żadnym wydaniu. Nawet jeśli nie można tam być, samo oglądanie zdjęć powoduje, że można się rozmarzyć i poczuć egzotyczny, wakacyjny klimat. Oto TOP 10 niezwykłych domków na plaży:

10.Four Seasons, Bora Borafor9.Hilton Moorea Lagoon – Polinezja Francuskab8.Le Meridien, Bora Bora
la meridein7.Centara Grand Island, Malediwysiedem6.The St. Regis, Bora Borast regis5.Maia, Seszelemaia4.Conrad ,Malediwykonrad3.Resort Spa, Malediwyd8195b28ebc146b625641d2541f9a4042.Park Hyatt, Malediwymallll1. Rosewood Mayakoba,Filipiny
Rosewood Mayakoba, Riviera Maya. Mexico

Który z domków najchętniej byście odwiedzili? Macie swojego faworyta? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach!

Źródło: pinterest.com

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE