Tagi:

Trzy oblicza światła – relacja z prezentacji oświetlenia w salonie Luminosfera

Długi jesienny wieczór to świetna pora by zająć się … światłem. W końcu w pochmurne listopadowe dni nawet niewielka lampka może poprawić nam humor. A jeśli dodamy do tego odrobinę żartów – przepis na dobre samopoczucie gotowy. Dlatego salon Luminosfera wybrał 24 listopada jako dzień prezentacji 3 szczególnych marek oświetlenia.

Ze strony krajowego oddziału, firmę reprezentowali Piotr Malinowski (Country Manager), Krzysztof Mielnik (Area Sales Manager), Piotr Domański (Area Sales Manager). Spotkanie uświetniła obecność gości zagranicznych, byli to Panowie: Neil Solanki Product Manager Concord
Havells Sylvania
i
Nick Clark 
International BD Director (International Business Development Director)
Havells-Sylvania.

Podczas spotkania w salonie Luminosfera architekci i projektanci uczestniczyli w prezentacji Havells Sylvania Group i należących do niej marek oświetleniowych: Concord, Lumiance i Sylvania.

Concord to jedna z najbardziej renomowanych marek oświetlenia architektonicznego i ekspozycyjnego na świecie z referencjami najbardziej uznanych muzeów, galerii i luksusowych sklepów. Jest bardzo ceniona ze względu na swoje wzornictwo, wysoką funkcjonalność produktów i ich estetykę. Marka Concord koncentrujnkie się też mocno na spełnianiu potrzeb architektów, projektantów wnętrz i oświetlenia. Produkty marki od ponad 40 lat są powszechnie doceniane i nagradzane prestiżowymi nagrodami wzorniczymi.

Powstałe w 1934 roku Lumiance swoją nazwę zawdzięcza połączeniu dwóch francuskich słów „luminaire” (lampa) i „ambiance” (wnętrze) – razem nazywają lampy zdolne do kreowania odpowiedniej atmosfery we wnętrzach. Lampy Lumiance są znane z trwałości, bezpieczeństwa, jakości, łatwości instalacji, funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa. te zalety niejednokrotnie nagradzano międzynarodowymi nagrodami wzorniczymi. Obecnie jej oferta to ponad 800 produktów.

Marka Sylvania to jeden z największych producentów oświetlenia na świecie. Lampy Sylvania adresowane są przede wszystkim do wnętrz kontraktowych: biur, szkół, hoteli, obiektów kulturalnych i zakładów przemysłowych. Wyróżniają je konkurencyjne ceny, atrakcyjne dla inwestorów. Podobnie jak w wypadku pozostałych marek w portfolio Havells Sylvania, wszystkie produkty podlegają rygorystycznym testom i spełniają międzynarodowe standardy takie jak CE czy bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Sylvania oferuje oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne, włączniki i źródła światła.

Przybyli architekci uczestniczyli w STAND-UPie Sebastiana Rejenta. Na uczestników czekał też tradycyjnie świetny poczęstunek przygotowany przez MJUD oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Galeria zdjęć ze spotkania:

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE