Tagi:

Warsztaty eksperckie NOWA TOWAROWA

Do 6 listopada trwa nabór na Warsztaty urbanistyczno-architektoniczne dotyczące zagospodarowania przestrzeni publicznej wokół ulicy Towarowej na Woli w Warszawie.

To kolejne tego typu wydarzenie przygotowane przez Oddział Warszawski SARP, tym razem na zlecenie Muzeum Woli, o. Muzeum Warszawy.

nowa_towarowa

Piąta Aleja w Nowym Jorku, Oxford Street w Londynie – czy nasza stołeczna Towarowa ma szansę stać się najbardziej rozpoznawalną ulicą w Warszawie i jedną z najbardziej znanych w Europie? Projekt Nowa Towarowa to rozmowa nie o marzeniach, lecz o konkretach.

Celem Warsztatów jest opracowanie czterech Programów przemian otoczenia ulicy Towarowej. Przemiany te mają dotyczyć sfery przestrzennej w powiązaniu z czynnikami społecznymi i gospodarczymi. To nowatorskie działanie w skali ogólnopolskiej.

W warsztatach może wziąć udział każdy! Może to być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która utworzy zespół złożony przynajmniej z trzech osób, spośród których:

  • jedna osoba ukończyła studia magisterskie o kierunku architektura
  • jedna osoba ukończyła studia magisterskie w jednej spośród dziedzin: socjologia, psychologia, antropologia, kulturoznawstwo, ekonomia, zarządzanie lub z dziedzin pokrewnych
  • pozostali członkowie zespołu dowolni Ta sama osoba nie może być członkiem zespołów

Z niecierpliwością czekamy na efekty 🙂

Szczegóły i regulamin warsztatów na stronie: nowatowarowa.pl oraz stronie Organizatora www.sarp.warszawa.pl

FACEBOOK EVENT: www.facebook.com

 

 

Dorota Flor
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE