Tagi:

4 DESIGN DAYS. Spotkanie z designem 11-14 lutego 2016

W dniach  11 – 14 lutego 2016 w Katowicach odbędzie się w 4 DESIGN DAYS – wydarzenie nawiązujące do rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Polskie wzornictwo cieszy się coraz większym uznaniem na świecie, a nowe pokolenie polskich designerów zyskuje międzynarodową sławę. Kluczem do rynkowego sukcesu stała się innowacyjność, design i edukacja w dziedzinie projektowania, a prawdziwą wartością tworzenie, a nie kopiowanie. Polski rynek designu, na którym funkcjonują młode marki, jest jednak wciąż znacznie mniejszy w porównaniu do krajów Europy Zachodniej i Północnej. Co jest barierą? Design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach. 4Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich produktów – użytecznych, ale jednocześnie designerskich – tych, które podbijają światowe rynki, ale też takich, które dopiero czekają na swoje odkrycie.

Odpowiedzią jest 4 DESIGN DAYS. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Temat i rozmach zobowiązują. Trudno rozmawiać o designie w szarym i nudnym otoczeniu. Dlatego na miejsce spotkania wybrano niebanalną przestrzeń, która swoją architekturą tchnęła nowe życie do centrum Katowic i stała się ikoną współczesnego designu – mowa o Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Więcej informacji na: 4dd.pl

 

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE