Tagi:

Wnętrza luksusowego apartamentu

Luksusowy apartament rodem z magazynów, może dostarczyć wielu ciekawych wrażeń oraz inspiracji. Świeży, nowoczesny design, w którym elementy wystroju doskonale współgrają ze światłem dostarczanym przez pokaźnych rozmiarów okna to wspaniały przykład wystroju wnętrz, z którym warto się zapoznać.

Hollywood-Hills-luxury-Home-Million-Dollar-HomeUsytuowana na wzgórzach Hollywood, niesamowita posiadłość maksymalnie wykorzystuje uroki swojego położenia, zapewniając zapierające dech widoki. Ponadto nieruchomość wyróżnia również  bujna zieleń, która rozprzestrzenia się wokół. Najciekawsze jednak i najbardziej funkcjonalne elementy odnajdziemy wewnątrz, wśród przestrzennych pokoi i szerokich korytarzy. Minimalistyczne, meble o czystej, prostej formie wyglądają nowocześnie i luksusowo, jednocześnie nie odciągając uwagi od tego, co najbardziej ważne.  Wśród elementów dekoracyjnych na szczególną uwagę zasługują żyrandole. Przepiękne, duże formy dodają charakteru pomieszczeniom, w których się znajdują. Pozostałe ozdoby utrzymane są w klimacie o wysokim standardzie:  purpurowo zabarwione dywany, eleganckie lustra, czy niskie stoliki sprawiają, że miejsce nabiera klasy.

Cały dom składa się z kilku kondygnacji, z których każda dopasowana jest względem siebie. Wykończone drewnem podłogi i ściany, świetnie uzupełniają się, tworząc spójną całość. Odpowiednio dobrane do reszty wystroju są także kolory. Chłodne, neutralne barwy idealnie wpasowują się w luksusowy klimat. Zadbany i dopracowany w nawet w małych detalach został również taras. Wysokiej jakości meble ogrodowe powodują, że jest miejscem eleganckim i stylowym. Podobna sytuacja ma miejsce, w przypadku basenu, jego wygląd i otoczenie również opracowano tak, aby przebywanie w nim było czystą przyjemnością, tak jak w przypadku całej reszty posiadłości.

Beautiful-Neutral-Living-room-DesignBedroom-with-a-view-FireplaceAwesome-firepit-ideasBedroo-DesignAmazing-Home-Bars-Dream-Home-Bars-Home-BarBest-RailingsCalifornia-home-Hollywood-Hills-Open-living-and-outdoor-spaceColor-Lighting-Creative-Lighting-Solutions-living-room-designDream-Bathroom-Tub-with-a-view-Cozy-Luxury-BedroomHollywood-Hills-Dream-Home-LACreative-Lighting-Solutions-for-your-homeHollywood-Hills-luxury-Home-Million-Dollar-HomeFire-pit-Indoor-outdoor-space-Hollywood-HillsIncredible-fireplace-ideasIncredible-Home-Bar-Dream-BarInfinity-Pool-Hollywood-Hills-infinity-waterfall-poolLA-Mansion-Hollywood-HillsLA-poolside-Loft-SpaceLuxe-living-room-wooden-walls-Hollywood-HillsLuxury-Home-Hollywood-HillsLuxury-Residence-Living-Room-white-designLuxury-Kitchen-Chef-Kitchen-Waterfall-Kitchen-IslandMillion-dollar-viewModern-HomesMulti-million-dollar-home-LANice-Outdoor-FurnitureOpen-Dining-Living-Space-Incredible-LightingOpen-living-space-Hollywood-Hills-HomeSteam-ShowerStunning-LA-Home-Sunken-Living-RoomPerfect-Outdoor-SpaceWine-Cellar-Incredible-Wine-Room-The-Best-Driveway

źródło: home-designing.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE