Tagi:

Pomysłowe gadżety do domu

Czasem w domu wystarczy mała interwencja, aby prezentował się w zupełnie odmienny sposób. Mowa tu o zarówno o meblach oraz dodatkach, jak i zupełnie niewinnych drobiazgach, które wzbogacają nasze wnętrze. Niektóre z nich możemy wykonać samodzielnie, lub z użyciem części, które już posiadamy co z pewnością przyczyni się do większej satysfakcji z ich użytkowania. Zobaczcie sami!

1. Lampa z telefonu

Bjorn Freed to agent sprzedaży hurtowej na co dzień,  który staje się inżynierem nocy. Ostatnio wpadł na pomysł stworzenia niesamowitej lampy ze starego, obrotowego telefonu. Po włączeniu lampy za pomocą przycisku można regulować natężenie światła, używając obrotowego pokrętła. „Właściwie to było dość proste,” powiedział Bjorn Bored Panda „Spędziłem nad tym łącznie około 2 do 3 godzin”. Pytany o tym, jak zdobył wymaganą wiedzę inżynierską niezbędną do projektu, Bjorn odpowiedział: „Jestem prawie samoukiem a uczę się przez działanie”. „Wiele urządzeń elektrycznych moich rodziców zostało zniszczonych w dzieciństwie do moich eksperymentów „. Uznanie dla mamy, która wspierała kreatywność swojego dziecka!

rotary-dial-phone-lamp-danfreedse-2

rotary-dial-phone-lamp-danfreedse-3

2. Wesołe naklejki

Projektant przemysłowy Nati już jako dziecko widział twarze wśród codziennych przedmiotów. Podobało mu się, że rozśmieszają one ludzi i wprawiają ich w dobry humor. I tak o to  w przyszłości powstały naklejki Shockerz, które są zarówno proste w użyciu i całkowicie bezpieczne! W żaden sposób nie ograniczają korzystania z urządzeń elektrycznych, są proste do zamontowania, jak i usunięcia. Spójrzcie teraz na swoje gniazdka, czy nie wyglądają one na smutne i samotne?

shockerz-a-face-for-every-sockets-6

shockerz-a-face-for-every-sockets-3

shockerz-a-face-for-every-sockets-7

Shockerz-A-Face-For-Every-Sockets-578e55ab7beb6__880Shockerz-A-Face-For-Every-Sockets-578e5706d7cd9__880

3. Zakładki do książki jak jedzenie

Zakładki do książek nie można w żadnym wypadku uznać ze mebel, ciężko też traktować je jako dodatek do wnętrza, jednak istnieją takie modele, które odpowiednio wyeksponowane z pewnością przyciągną uwagę niejednego gościa. Te sztuczne zakładki przypominające żywność są tak niezwykle realistyczne, że mogą w nas nawet wzbudzić prawdziwe uczucie głodu. Są one dostępne w 8 różnych odmianach w celu zaspokojenia różnych gustów konsumentów.  Niezależnie więc od tego, czy  uwielbiasz boczek, łososia czy po prostu zwykłe jajko, masz pewność, że znajdziesz zakładkę, którą dopasujesz do swoich osobistych preferencji kulinarnych. Zakładki można kupić online w Tokio, lub wykonać samodzielnie używając np. papieru, lub bardziej specjalistycznych narzędzi ze sklepów plastycznych.

realistic-fake-food-bookmarks-tokyo-kitsch-japan-2

realistic-fake-food-bookmarks-tokyo-kitsch-japan-3

realistic-fake-food-bookmarks-tokyo-kitsch-japan-7

realistic-fake-food-bookmarks-tokyo-kitsch-japan-8

źródło: boredpanda.com

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE