Akwarium dla mròwek

Można hodować psy,koty,kròliki,szczury,a nawet mròwki.Możliwe jest to za pomocą akwarium przystosowanego specjalnie dla mròwek. W jego wnętrzu znajduje się żel, w ktòrym mròwki drążą tunele, tworząc tym samym swòj azyl. Dzięki jego właściwościom i substancji z jakiej został wykonany, stanowi ròwnież pożywkę dla małych lokatoròw.
Żel wystarcza mròwkom na kika miesięcy, w tym czasie możemy obserwować ich rozwòj oraz podziwiać wyraźną strukturę hierarchiczną. Wygląda to tak [youtube link=”http://m.youtube.com/watch?v=GtRNBHM3DR0″ width=”590″ height=”315″]

W sprzedaży dostępne są trzy modele akwariów – standardowe o wymiarach dł. 16,5 cm; szer. 3,5 cm; wys. 14,9 cm, wersję podświetlaną (o tych samych wymiarach),a także wersję mini o wymiarach dł. 16,5 cm; szer. 2 cm; wys. 12,5cm. Każdy zestaw hodowcy mròwek zawiera narzędzia do łapania mrówek, lupę i narzędzia do kopania tuneli – tak na wypadek gdyby nasze małe zwierzątka gdzieś ugrzązły. Całość stanowi oryginalną dekorację i może stać się formą edukacji dla najmłodszych.

Ceny:
akwarium standardowe: 99,95 zł
akwarium podświetlane: 149,95 zł
akwarium mini: 54,95 zł

indeks

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE