Tagi:

Arco – „base”, Jorre Van Ast

  • Stół: Base (Baza)
  • Projekt: Jorre van Ast
  Wszystko jest w nazwie: podstawowy element wystroju. Pokaźny, sensowny stół wykonany z solidnego drewna i betonu – wytrzymałych materiałów, które mogą wiele przetrzymać.

  Stół który wiesz, że może zostać wykorzystany przez kolejne pokolenia, które będą przy nim siedzieć i spędzać czas. Base (Baza) jest produktem z nowej linii kolekcji Arco Local

   • Wood: meble wykonane z drewna z pobliskiego tartaku. Gdyż nie wszystkie ładne rzeczy muszą pochodzić z daleka…
   • Top: solidny dąb z pobliskiego lasu najwyższej jakości w standardowym kolorze
   • Ramy: odlew betonowy z dębowymi nogami
   • Maniery stołowe według Arco

   Dla Arco robienie tego w czym się jest najlepszym oznacza: robienie stołów. Jest to mocną stroną firmy już od jakichś stu lat.
   Stół jest często punktem skupiającym wzrok w danym pomieszczeniu, a Arco tworzy stołu na każdą porę dnia, do każdego możliwego przeznaczenia: od małych poręcznych stolików bocznych do pokaźnych mebli o rozmiarach które robią wrażenie. Stoły przeznaczone do posiłków i do uroczystości, do pracy i do przeprowadzania przy nich spotkań. Dla domu, dla biura, firmy cateringowej lub budynków publicznych. Arco udoskonaliło swoje maniery stołowe do najmniejszego wręcz detalu: poza wysokiej jakości projektem i formą techniczną, ta wszechstronna kolekcja jest także nieskomplikowana, wytrzymała i inteligentna. Stoły są punktem centralnym tej kolekcji, lecz Arco produkuje też dopasowane krzesła, komody i mniejsze meble.

   arco-Base-jorre_van_ast-002-LowRes

   arco-Base-jorre_van_ast-003-LowRes

   arco-Base-jorre_van_ast-006-LowRes

   arco-Base-jorre_van_ast-007-LowRes

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE