Aston Martin Drive me Home Interiors

Brytyjski Producent luksusowo-sportowych samochodów Aston Martin połączył siły z firmą Formitalia Luxury Group Spa , która stworzyła linię futurystycznych mebli i dodatków
inspirowanych stylem firmy motoryzacyjnej.

Kolekcja Aston Martin Drive me Home Interiors to przede wszystkim styl i elegancja zamknięta w interesującej formie futurystycznych mebli. W kolekcji znajdziemy meble biurowe i wypoczynkowe, między innymi sofę w kolorze bordo, której kształt oglądany z frontu nawiązuje do formy Astona Martina. Sofa została wykonana z naturalnej skory, drewna i stali. Zewnętrzne jej fragmenty mogą być aluminiowe lub czarne.

http://meskimbyc.pl/

http://meskimbyc.pl/

Równie ciekawym projektem jest leżanka z włókna węglowego. Jej obicie wykonane jest ze skóry lub wysokiej jakości wełny pod którą znajduje się wyściółka z pianki poliuretanowej . Leżanka jest dostępna w szerokiej gamie kolorów.

202556_art

Alternatywą dla przedsiębiorców, których praca skupia się w biurze jest eleganckie biurko w kształcie trapezu o zaokrąglonych rogach. Mebel został wyposażony w jedną szufladę i dwie głębokie półki, znajdujące się po prawej stronie, z drugiej konstrukcję podtrzymuje metalowa płyta , pełniąca niewątpliwie funkcje dekoracyjne.

 

Meble można zamawiać bezpośrednio od producenta

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE