Tagi:

Baltic Fashion Business Cooperation Event

12 – 13 lipca | TERMINAL DESIGNU I PPNT

Zapraszamy na wielkie spotkanie projektantów i producentów z regionu Morza Bałtyckiego! Podczas dwóch dni wykładów i spotkań uczestnicy będą mieli okazję nawiązać otwarty dialog oraz przeprowadzić wymianę myśli i doświadczeń na temat szeroko rozumianej branży designu, a także możliwości współpracy na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Wskażemy obszary o wysokim potencjale rozwoju oraz zdefiniujemy te, które wymagają poprawy, bądź zastąpienia nowymi rozwiązaniami.

Wydarzenie składa się z trzech części:

PANEL DYSKUSYJNY dla projektantów, MŚP i instytucji

Będziemy gościć ekspertów w dziedzinie design management, producentów, projektantów, przedsiębiorców.

GOŚCIE i PRELEGENCI

Krystyna Łuczak-Surówka, Krystyna Łuczak-Surówka, Aleksandra Gaca, Katarzyna Figura, Joanna Kępińska, Nils-Krister Persson, Anna Kwapich, Anna Vonhausen, Dawid Kentzer, Piotr Miałkowski, Tadeusz Kostrzak, Franz Rudolph.

Moderatorem dyskusji będzie redaktor naczelna magazynu Design Alive – Ewa Trzcionka.

12 lipca | godz. 10:00 – 20:00

13 lipca | godz. 10:00 – 15:00

WARSZTATY DLA PROJEKTANTÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW | Nowe Prototypownie PPNT

W ramach spotkania odbędą się dwa warsztaty dla profesjonalistów.

Pierwszy dotyczyć będzie obsługi oprogramowania UNICUTbyOptitex i będzie przeznaczony dla konstruktorów ubrań, właścicieli firm, kierowników produkcji oraz osób odpowiadających za proces produkcji.

Drugi warsztat, „Barbie Training”, skierowany jest z kolei do młodych przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą w branży modowej i szukają pomocy w rozwinięciu swoich pomysłów. Warsztat (w języku angielskim) poprowadzi Tuula Bergqvist z Novia University of Applied Sciences w Finlandii.

SHOWROOM / POKAZ MODY

Showroom to miejsce, w którym firmy odzieżowe i projektanci będą mogli zaprezentować swoje kolekcje. Celem jest pokazanie potencjału twórczego projektantów oraz odkrycie i promocja młodych talentów. Będzie to również doskonała okazja do znalezienia nowych partnerów biznesowych. W showroomie wezmą udział młodzi projektanci z całej Polski. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Europejski Instrument Sąsiedztwa i Partnerstwa). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lista projektantów, którzy wezmą udział w SHOWROOM:

Anna Dudzińska, Assassin, Marta Misiuro, Monika Gromadzińska, Paulina Plizga, Booso, Mako Bags, MR GUGU & Miss Go, Magdalena Wójcik oraz wielu innych.

SHOWROOM | 12 lipca | 10:00 – 20:00 / 13 lipca | 10:00 – 16:00

POKAZ MODY | 13 lipca | 18:00

Wstęp bezpłatny!

www.gryniadesigndays.eu

Więcej informacji udzielą:

Izabela Kotkowska, i.kotkowska@gci.gdynia.pl

Dagny Kurdwanowska, dagny@mrbloom.com.pl

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE