BIBLIOTECZNE KRZESŁO

Maria i Igor Sołowiow to projektanci, którzy pracują w Mińsku na Białorusi i współtworzą markę Solovyov Design. Ich celem jest projektowanie użytecznych i pięknych obiektów. Ofo to krzesło, które łączy w sobie nowoczesny desing i komfort.

Książki, periodyki, magazyny a także inne drobiazgi- to wszystko może znaleźć miejsce w załamaniach krzesła. Pojemność może wydawać się ograniczona, ponieważ nie jest to tradycyjny regał na książki. Możemy mieć jednak pewność, że pomieści naszą bieżącą lekturę.

Jest to idealny wybór dla tych, którzy lubią dużo czytać, ale nie mają odpowiednich warunków do całkowitego oddania się przyjemności. Projekt z pewnością jest interesującą alternatywą dla tradycyjnego kącika do czytania. Relaksując się na krągłościach krzesła i pochłaniając kolejne pozycje wydawnicze, mamy dostęp do książek nawet bez podnoszenia się z pozycji siedzącej.

Książki można umieścić pod lub za oparciem siedzenia w schowkach. Projekt ten można więc nazwać swego rodzaju biblioteczką lub wbudowanym składzikiem. Krzesło w swojej strukturze jest gładkie i przyjemnie w dotyku. Mebel prezentuje się efektowanie dzięki kolorystyce i niespotykanemu kształtowi.
Krzesła możemy otrzymać w różnych kolorach i ich kombinacjach

1291033980xef14afa9fda91717b4c5f_905x0_mc 1291033980x0cf2699a7977c7771b570_905x0_mc

Źródło zdjęć: www.solovyovdesign.by

Aneta Woźnica

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE