Tagi:

Biel i drewno w przytulnym lofcie

Stylowe i nowoczesne poddasze znajduje się na rynku w Sztokholmie. Wyróżnia się znaczną ilością otwartej przestrzeni z dużych rozmiarów oknami, które dostarczają do wnętrza mnóstwo światła.

Attic-in-Stockholm-01

Dobór wykorzystanych materiałów jest prosty i nie przekombinowany. Wszystkie pomieszczenia nawiązują do siebie poprzez zestawienia odpowiednich materiałów i spójną kolorystykę. Główny wystój składa się z białych ścian oraz mebli. Biel w aranżacji wnętrz popularna od lat i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał szybko nas opuścić. Jako kolor uniwersalny i wyrafinowany, doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Dopełnieniem jasnej przestrzeni w prezentowanym domu są elementy drewniane oraz stalowe, srebrne wykończenia. Ograniczona paleta kolorystyczna, pozwala uniknąć chaosu, wprowadza ciepło oraz przytulny klimat. Klasyka, którą wnosi drewno i nowoczesność srebrnych dodatków to kompozycja, która zrównoważy potrzeby nie jednego lokatora.

Przestrzeń mieszkalna urządzona jest z dbałością o wszystkie niezbędne funkcje. Przystępny metraż oraz dopasowane oświetlenie sprawiają, że jest ona użytkowa i wygodna. Przemyślany dobór dodatków i elementów dekoracyjnych czyni zaś to miejsce estetycznym i gustownym.

Zdjęcia: myhouseidea.com

Attic-in-Stockholm-02

Attic-in-Stockholm-03

Attic-in-Stockholm-05

Attic-in-Stockholm-04

Attic-in-Stockholm-06

Attic-in-Stockholm-09

Attic-in-Stockholm-08

Attic-in-Stockholm-10

Attic-in-Stockholm-11

Attic-in-Stockholm-07

Attic-in-Stockholm-12

Attic-in-Stockholm-14

Attic-in-Stockholm-15

Attic-in-Stockholm-13

Attic-in-Stockholm-16

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE