Biżuteria i akcesoria drukowane 3D

Bijouets to marka włoskiego designu i pionier w tworzeniu ekskluzywnych profesjonalnych produktów 3DPrinting. Marka nastawiona jest na wykorzystywanie nowych technologii w produkcji i ciągłe ich doskonalenie tak, aby stały się prawdziwym arcydziełem.
Zakres produktów wytwarzanych przez Bijouets obejmuje naszyjniki, bransoletki, pierścionki, kolczyki i broszki.Można powiedzieć, bez cienia wątpliwości, że. Bijouets wprowadza nowy sposób myślenia, projektowania i produkcji.

bijouets-italia.com

bijouets-italia.com

bijouets-italia.com

bijouets-italia.com

Projektantka Bijouets

bijouets-italia.com

bijouets-italia.com

Selvaggia Armani – urodziła się w Trydencie w 1968 roku. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki w Mediolanie, gdzie ukończyła w 1994 roku  projektowanie przestrzeni. W czasie studiów uniwersyteckich szlifowała swoje zainteresowanie grafiką artystyczną i wzięła udział w kursie rysunku w Europejskim Instytucie Designu w Mediolanie.W 1996 roku otworzyła indywidualną wystawę w Galerii L’Isola di Trento.
Nowe i kolorowe bijouets – prawdziwy klejnot technologii druku 3D wykonane we Włoszech wprowadzono na rynek w 2012 roku .

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE