Coś dla prawdziwych fanów motoryzacji i designu

Ten mebel na pewno zauroczy nie tylko pasjonatów dobrych wnętrz, ale także i motoryzacji. Włoska marka Zac Glamour Design stworzyła zapierające dech w piersiach dzieło sztuki. Mowa tu o oryginalnym projekcie Beetle Fotel.

Już wcześniej marka dobrze znana była na świecie z niezwykłych i bardzo oryginalnych projektów Tym razem duet projektantów stworzył mebel łączący w sobie elementy samochodowe i barokowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Andrea Colombo pasjonuje się kultowymi samochodami z przeszłości. Linda Assandri jest zaś miłośniczką stylu barokowego i kryształków Swarovskiego.
Projektanci zadbali o to, aby fotel wyglądał jak autentyczne auto. Fotel posiada oryginalne skrzydła samochodu MY1968 Volkswagen Beetle oraz energooszczędne lampy LED. Charakterystyczne dla tego projektu jest to, że każdy z elementów wykonany jest niezwykle precyzyjnie. Barokowa budowla wykonana jest ręcznie z drewna i wykończona przez mistrzów włoskich rzemieślników rzeźbiarzy.
Beetle Fotel w podstawowej wersji jest skorzany i dostępny jw kolorze czarnym i wiśniowym. Bardziej wymagający klienci mogą wybrac dowolny rodzaj i kolor tkaniny.
Mebel zachwyca klasą, elegacją i jest szczególną konstrukcją. Znakomicie prezentuje się w luksusowych, przestrzennych pomieszczeniach z kominkiem w tle. Współpraca dwóch specjalistów działających w różnych sektorach i mających różne upodobiana dała w efekcie wyszukaną kreację.
Wymiary: 150 x 70 x20

 

zacglamour2

zacglamour3

zacglamour4

zacglamour5

zacglamour6

Źródło zdjęć:
www.zacglamour.it
Aneta Woźnica

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE