Design w sexshopie

Design obecnie kształtuje wszystkie aspekty naszego życia, więc dlaczego nie miałby brać czynnego udziału w kształtowaniu naszego życia seksualnego?
W sercu miasta, na Oranienburger Straße 92, znaleźć można wyjątkowy, luksusowy sexshop. Fun Factory to sklep z erotycznymi gadżetami, do którego aż chce się zajrzeć! Firma Fun Factory słynie z produkcji zabawek erotycznych o świetnym designie i znakomitej jakości. Butik ma powierzchnię 200 m kw, a w jego wnętrzu znajdziemy seksowne, zmysłowe formy rzeźbiarskie i prezentowane w sposób subtelny zabawki erotyczne. Tak oryginalny towar musiał zyskać równie interesującą oprawę architektoniczną. Wnętrza zaprojektował światowej sławy projektant Karim Rashid.

5

_MG_6481

z11185069Q,Karim-Rashid-przyjechal-z-Londynu-na-otwarcie-sex
Karim Rashid jest jednym z najbardziej twórczych projektantów swojego pokolenia. W swoim zapleczu zawodowym ma zrealizowanych ponad 3000 projektów i tyle samo nagród. Karim jest wieloletnim zwycięzcą Red Dot Award, Chicago Athenaeum Good Design Award, ID Magazine Annual Design Review. Jego wielokrotnie nagradzane projekty obejmują luksusowe towary dla Christofle, Veuve Clicquot i Alessi, Umbra, Bobble, i 3M, meble dla Bonaldo i Vondom.
Jak widać sklepy dla dorosłych nie muszą wyglądać, jak groteskowe pokoje rozpusty w stylu taniego porno.

karim_rashid

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE