DOM HARDEJ SINGIELKI

Projekt domu w Łomiankach miał podkreślać mocny charakter Pani Domu. Odważna i zdecydowana wcale nie chciała mieć wnętrz w pastelach czy kwiatach. Proste geometryczne formy i mocne kontrastowe zestawienia barw, czynią go trochę surowym i wręcz męskim. To dom kobiety sukcesu, która rozstawia po kątach i wcale nie potrzebuje opieki.

SALON
Priorytetem chłodna kolorystyka i łatwość utrzymania w czystości. Przy ciągle otwartym tarasie i psie biegającym po domu, w grę nie wchodziły ani dywany, ani parkiety.

SONY DSC

Zaskakujące – nie ma w salonie telewizora! Jego miejsce zastąpił kominek, przy którym warto posiedzieć z gośćmi przy winie, snując ciekawe rozmowy.

SONY DSC

KUCHNIA
Mocny akcent czerwonego szkła lacobel ożywia lakierowane w bieli fronty, a granitowy czarny blat wprowadza preferowany przez Panią Domu kontrast.

SONY DSC

Duży rozkładany stół z orzecha dodaje ciepła i pozwala na usadzenie przynajmniej 8 osób.

SONY DSC

ŁAZIENKA GOŚCINNA
Koliste formy wcale nie sprawiają, że jest ona typowo kobieca.

SONY DSC

Geometryczne kształty i ponadczasowe zestawienie kremu, zgaszonej czerwieni i gorzkiej czekolady powodują, że jest to łazienka niemalże w męskim charakterze.

SONY DSC

ŁAZIENKA PANI DOMU
Łazienka w delikatnie kremowej płytce przełamanej brązem drewna. Kolorystyka podkreślająca kontrasty materiałów i urodę mebli wykonanych na zamówienie specjalnie do tej łazienki.
Tu musiała się znaleźć nie tylko wygodna wanna z hydromasażem, ale przede wszystkim i toaletka.

SONY DSC
SONY DSC

POKÓJ TELEWIZYJNY
Zaaranżowany tak, aby zgubić wygląd tradycyjnego pokoju na poddaszu z dominującymi wizualnie skosami. Przesunięcie kąta ułożenia parkietów w dwóch kolorach gubi kąty proste pomieszczenia, co dodatkowo wzmacniają specjalnie zaprojektowane meble.

19

SYPIALNIA
Sypialnia Pani Domu musi pozostać tajemnicą… 😉

Projekt: Kamila Orzechowska
Architekt Wnętrz w KAMAODESIGN, www.kamao.pl

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE