Domino all day

Jeżeli jesteś fanem ukladania domino, albo po prostu przepadasz za mariażem czarnego i białego, to być może zainteresują Cię akcesoria zainspirowane tą grą. Joe Sullivan, projektant przemysłowy z Carbon Design Group stworzył zegar, który wyglądem przypomina kostki domino. Poprzez wykorzystanie szybkiego odczytywania znaków Domino Clock Carbon jest czytelny, a jednocześnie niebanalny. Jak podkreśla Sullivan, ludzie mają wiele automatycznych skojarzeń jeśli chodzi o kultowe wzory i kształty, a zadaniem designerów jest to wykorzystać i odczarować.
[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=jazJWpdgkNs” width=”590″ height=”315″]
Źródło zdjęć: http://www.carbondesign.com
do2

Jeśli zegar to za mało można zdecydować się na stolik do kawy. Do wyboru dwa. Pierwszy zaprojektował Gil Avivi Ant z grupy Woodcrafting & Design LTD. Jego dzieło ma wymiary 35,5 x 11 x 19,25 cm i waży 16 kg. Dla wygodny wbudowana jest szuflada oraz kółka. Dostępy w wersji czarnej i białej za 690 dolarów.
Źródło obrazka: http://www.artsyhome.com

Low-Domino-Table-on-Wheels

Drugi stolik, romans designu i praw fizyki zaproponował projektant z grupy Sidd, Chris Pritchard. Jego stół Domino zdaje się burzyć konstrukcję, dlatego jest ciekawy, a poprzez wykorzystany materiał staje się elegancki. Pritchard przy tworzeniu produktu wykorzystał brzozę lakierowaną. Do wyboru są trzy kolory: czarny, beżowy i brązowo szary. Można też zdecydować czy blat stołu ma być wykonany z drewna czy ze szkła. Domino jest w pełni ekologiczny ponieważ wykonany ręcznie i wyjątkowy, bo może być zamówiony w odpowiadających klientowi wymiarach. Te przedstawione w katalogu to: 48 x 22 x 19 cm. Koszt to 1400 dolarów.
Źródło zdjęć: http://www.syahdiar.org

si3

Wolisz tylko drobny akcent? Świetnym pomysłem będzie niebanalny świecznik zaprojektowany przez Peleg Desing dla MB Desing. W miejsce oczek kostki wkłada się tealighty. Dostępne kolory to biały i czarny, cena 99 złotych. Proste i efektowe. Gramy?
Źródło zdjeć: http://sodahome.net

swiecznik-domino-mb-design

Daria Stasiak

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE