Tagi:

Wygraj książkę „Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu” i zaprojektuj dom marzeń

Książka „Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu”, to książka, która niewątpliwie stanie się niezbędnym narzędziem w rekach każdego architekta.

W opisie czytamyTa książka pomoże Ci wejść w świat projektowania w programie 3ds Max Design 2013 lub 3ds Max 2013. Jej autorka skupiła się na tym, by w serii praktycznych ćwiczeń stworzyć kompletną wizualizację domu jednorodzinnego, czyli krok po kroku zamienić pomysł na szczegółową prezentację projektu. Jeśli posłuchasz jej wskazówek, szybko nauczysz się obsługiwać program w zakresie najczęściej używanych narzędzi i funkcji. Dowiesz się, jak stworzyć i modelować obiekty czy bryły. Nauczysz się rysować bryłę budynku, wytłaczać w nim ściany i podłogi, wytyczać okna i drzwi oraz nakładać dach. Odkryjesz, jak przypisywać materiały do poszczególnych obiektów i jak ustawiać kamery, by wyeksponować to, co najciekawsze w projektowanym budynku. Zrozumiesz też, jak ważne jest ustawienie świateł i do czego służy rendering obrazu”

Wizualizacje-architektoniczne-3ds-Max-2013-i-3ds-Max-Design-2013-Szkola-efektu_Joanna,images_big,15,978-83-246-8101-3
Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w konursie proszone są o zostawienie w komentarzu pod konkursem odpowiedzi na pytanie :

Jak waszym zdaniem powinien wyglądać dom marzeń?

Może zdjęcie głowne stanie się dla was inspiracją? 🙂

Z pośród wszystkich komentarzy wybierzemy dwa  najciekawsze i najbardziej oryginalne. Laureaci konkursu zostana ogłoszeni na łamach strony www.nowy.archemon.com. Na odpowiedzi czekamy do 28 lutego 2014.

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Helion.

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE