Tagi:

Wygraj książkę „Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu” i zaprojektuj dom marzeń

Książka „Wizualizacje architektoniczne. 3ds Max 2013 i 3ds Max Design 2013. Szkoła efektu”, to książka, która niewątpliwie stanie się niezbędnym narzędziem w rekach każdego architekta.

W opisie czytamyTa książka pomoże Ci wejść w świat projektowania w programie 3ds Max Design 2013 lub 3ds Max 2013. Jej autorka skupiła się na tym, by w serii praktycznych ćwiczeń stworzyć kompletną wizualizację domu jednorodzinnego, czyli krok po kroku zamienić pomysł na szczegółową prezentację projektu. Jeśli posłuchasz jej wskazówek, szybko nauczysz się obsługiwać program w zakresie najczęściej używanych narzędzi i funkcji. Dowiesz się, jak stworzyć i modelować obiekty czy bryły. Nauczysz się rysować bryłę budynku, wytłaczać w nim ściany i podłogi, wytyczać okna i drzwi oraz nakładać dach. Odkryjesz, jak przypisywać materiały do poszczególnych obiektów i jak ustawiać kamery, by wyeksponować to, co najciekawsze w projektowanym budynku. Zrozumiesz też, jak ważne jest ustawienie świateł i do czego służy rendering obrazu”

Wizualizacje-architektoniczne-3ds-Max-2013-i-3ds-Max-Design-2013-Szkola-efektu_Joanna,images_big,15,978-83-246-8101-3
Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w konursie proszone są o zostawienie w komentarzu pod konkursem odpowiedzi na pytanie :

Jak waszym zdaniem powinien wyglądać dom marzeń?

Może zdjęcie głowne stanie się dla was inspiracją? 🙂

Z pośród wszystkich komentarzy wybierzemy dwa  najciekawsze i najbardziej oryginalne. Laureaci konkursu zostana ogłoszeni na łamach strony www.nowy.archemon.com. Na odpowiedzi czekamy do 28 lutego 2014.

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Helion.

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE