domowa czytelnia w stylu "gwiezdne wrota"

W dobie dzisiejszej prasa stopniowo wypierana jest przez media elektroniczne. Coraz częściej prenumeraty gazet można zobaczyć w pełnej wersji na danej stronie internetowej a ulubioną książkę przeczytać, ściągniętą w jednym małym pliku na telefonie komórkowym. Co zrobić aby nie zatracić przyjemności z trzymania w ręku prawdziwego egzemplarza ulubionej książki? Wystarczy skorzystać ze zdumiewającej osobistej biblioteczki domowej.
Projektant Thomas Mills zaprojektował oryginalny bookcasecum chair. Produkt ten potocznie możemy nazwać półko – fotelem. Ta osobista biblioteka posiada dużo miejsca na książki lub czasopisma. Produkt jest w kształcie koła o wysokości 246 cm. Swoim wyglądem oraz barwą złotą przypomina świetlisty krąg służący do teleportacji w inne galaktyki, doskonale znany z filmów science fiction.
Półko-fotel w całości stworzony jest z ręcznie ciętej sklejki. Światła otaczające całą konstrukcję, rozmieszczone są w równych odstępach w kole, dzięki czemu czytając nie potrzeba innego źródła oświetlenia.
W środku koła znajduje się pomysłowo zaprojektowany wygodny fotel z regulowanym zagłówkiem, aby położyć się podczas przeglądania ulubionej lektury. Od dziś czytanie książki można połączyć z odpoczynkiem i relaksem. Półko-fotel może być stylowym jak również wygodnym elementem wystroju wnętrza.
Cena : 9,600 dolarów

źródło zdjęć : ifsodoso.com

Aneta Pełka

bookcase-cum-chair-by-thomas-mill

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

thomas-mills-long-form-library-1_3PSMW_48

thomas-mills-long-form-library-2_EnIpJ_48

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE