Doniczki zrobione z butów

Doniczka z pomysłem to ta, która ma nietypowy kształt, kolor lub taka, którą ozdobimy sami. Jeśli poszukujecie ciekawej i oryginalnej doniczki, która stanie się pięknym dodatkiem w waszym domu, to koniecznie zobaczcie na jaki pomyśl wpadła jedna z projektantek.
Projektantka Rachel Malke wpadła na niecodzienny pomysł i zmieniła szpilki na wysokiej koturnie w oryginalne doniczki na rośliny domowe. Doniczki zostały zrobione z taką precyzją, że na pierwszy rzut oka trudno się domyśleć, że kiedyś buty pełniły swoja pierwotną funkcję. Wszystkie doniczki zaprojektowane przez Rachel Malke można kupić w sklepach internetowych, a ich cena waha się od 50 do 100$. W sprzedaży dostępne są doniczki w szerokiej gamie kolorów.
Możecie takie doniczki również zrobić samodzielnie. Potrzebne będą wam tylko bezużyteczne buty z grubą koturną na wysokim obcasie. Z przodu w podeszwie robimy mały otwór, wycinamy środek koturny, wsypujemy ziemię i sadzimy roślinkę. Dodatkowo swojego buta możecie jeszcze ozdobić koralkikami i innymi świecidełkami.
W taki sposób zyskamy bardzo stylową donicę, która stanie się ciekawym dodatkiem do domu

buty-doniczka

doniczka_z_buta2

 

buty-doniczka-rahel-malke

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE