Tagi:

ŻYRANDOLE Z PROBÓWEK

Lubisz eksperymenty? Kolekcja polskiej marki Pani Jurek oferuje żyrandol nawiązujcy do osoby Marii Skłodowskiej-Curie.  Żyrandole z serii Maria S.C. cechują się niestandardowym podejściem do przedmiotu.

90

Projekty mają niestereotypową funkcję i pozwalają na interakcję z użytkownikiem.Kolekcja żyrandoli zrobiona jest z probówek ułożonych na bazie obręczy. W zależności od wybranego modułu ich liczba wynosi od sześćdziesięciu do prawie stu sztuk.

Materiały wykorzystywane do produkcji to przede wszystkim szkło jako główny składnik, a także sklejka, elementy metalowe i ceramiczne. Większość projektów można w dowolny sposób modyfikować. Wystarczy po prostu wypełnić probówki według własnego pomysłu, w zależności od nastroju czy okazji. Autorka proponuje wypełnienie probówek cieczą w dowolnym kolorze lub wodą z włożonymi do środka żywymi kwiatami.

80

Żyrandole  składają się z modułów różnej wielkości, które mogą występować w dwóch wersjach- razem lub oddzielnie. Jest to zależne od modelu i preferencji kupującego. Kształt projektów nawiązuje do tradycyjnych form Art Deco, co oznacza, że nie są skierowane dla szerokiej klienteli i robione na indywidualnie na życzenie klienta.

Średnica- 47 cm

Przykładowe ceny:
jednomodułowa MARIA S.C. – 675 zł
dwumodułowa MARIA S.C. – 790 zł

79  81 82 84 89

 

92

93

Źródło zdjęć: www.panijurek.pl

Aneta Woźnica

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE