Emergency Ring – dla wyjątkowej kobiety

Jesteś szalenie zakochanym mężczyzną, ale szukasz najodpowiedniejszego momentu na zaręczyny ? Chodzenie na co dzień z dużym brylantem w kieszeni wiąże się z ryzykiem zgubienia . Już nie musisz się o to martwić. Na rynek wyszedł pierścionek, który zawsze możesz mieć przy sobie bez obawy, że go zgubisz. Emergency Ring to pierścionek zaręczynowy, który w pozycji wyjściowej ma formę wizytówki. Kiedy poczujesz to to właśnie ta chwila, możesz go po prostu wyłamać i wręczyć wybrance. Emergency Ring został tak zaprojektowany, aby zmieścić się w każdym portfelu. Oczywiście jest to prezent dla kobiety z dużym poczuciem humory, która ceni sobie bardziej gest niż kształć i cenę otrzymywanej biżuterii. Cena za pierścionek to jedyne 10 euro.Twórcą projektu jest marka Propaganda.

pierścionek_biżuteria_ślub_zaręczyny_designsekcja_3
Opis FIRMY
Propaganda została założona w 1994 roku przez grupę ekspertów  reklamowych z Tajlandii. Uznali, że czegoś brakuje w produktach codziennego użytku. Głównym  celem firmy było wymyślić  oryginalne nowe, użytkowe formy.Postanowili sami zaprojektować artykuły, których ich zdaniem brakowało. Duch zabawy i poczucia humoru można znaleźć w produkcie marki Propaganday.

Asortyment został przyjęty z dużym uznaniem co zaowocowało otrzymaniem wielu światowych nagród  takich jak  Good Design 2000, Good Design 2001, Forma 2001, G-Mark 2002, Red Dot Award 2002, Good Design 2005, Good Design 2006 .

Zachęcam do obejrzenia ich innych produktów: http://www.propagandaonline.com

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE