Tagi:

EXTETA

EXTETA to nowatorski system zabudowy przeznaczony do aranżacji przestrzeni na zewnątrz, z taką samą troską jaką planuje się i projektuje przestrzeń wewnątrz domu.

MATERIAŁ: czerwony cedr kanadyjski – starannie wyselekcjonowane, pozbawione sęków materiały
KOLORYSTYKA: barwy w odcieniach czerwieni oraz żółci
KORIAN: prod. DuPont
STAL NIERDZEWNA: zabezpieczona antykorozyjnie, elementy wykonywane ręcznie
Dyrektor artystyczny EXTETA: Ludovica + Roberto Palomba – kolekcje Zen Line oraz Paraggi

MONTECARLO SOFA COMPOSITION-ZEN ROUND 40mini

Zen Light XL Double - front view mini

Ludovica+Roberto Palomba
Architekci mieszkają i tworzą w Mediolanie. Pracownia Palomba Serafini Associati została założona w 1994 roku. Projektanci współpracują ze znanymi markami oraz są laureatami licznych międzynarodowych konkursów:
– Compasso D’Oro, Elle Decoration International Design Award, Red Dot, Design Plus, Good Design Award, German Design Award.
Projekty Ludovica+Roberto Palomba można podziwiać na ekspozycjach w wielu krajach na całym świecie.

Wywodząca się z Mediolanu Exteta – pracownia projektowa, sięga swoimi korzeniami do tradycyjnego rzemiosła artystycznego. Znajduje to odzwierciedlenie w doborze materiałów oraz wielkiej dbałości o najdrobniejsze detale takie jak połączenia elementów.
Zastosowane impregnaty do drewna zachowują jego naturalne piękno oraz ochraniają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dla zapewnienia jak najlepszej ochrony przed korozją, wszystkie łączenia, śruby oraz metalowe części wykonywane są ze stali nierdzewnej.

Individual Table mini

ŹRÓDŁO: EXTETA

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE