Fantazyjne Grzejniki

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas ma w domu grzejnik, ale pewnie nigdy nie zdawaliście sobie sprawy jaki fantazyjny może mieć kształt. Oprócz tego, że ogrzeje nasz salon, łazienkę lub inne pomieszczenie, to stanie się piękną ozdobą. Poniżej mam wam do zaprezentowania kilkadziesiąt różnych fantazyjnych grzejników.


Grzejnik Spin ja sama nazwa wskazuje ma jest w kształcie spinacza biurowego. To propozycja dla osób z poczuciem humoru i dystansem do świata . Grzejnik rewelacyjnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz nowoczesnych wnętrzach. Cena: od 3 tys. zł.

grzejnik
Grzejnik Tubus to propozycja dla zmarźlaków. Długi grzejnik wyonanay jest stali węglowej i dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Może mieć od 2 do 45 żeberek i mierzyć od 16 cm do 2 m. Jego cena zaczyna się od 166 zł.

instal-projekt-tubus-2
Fantazyjny grzejnik Heatwave wykonany jest ze specjalnego rodzaju betonu. Składa się z sześciu połączonych ze sobą modułów, które dzięki bogatej ornamentyce w żadnej sposób nie przypominają grzejnika. Można śmiało powiedzieć, że wygląda jak dzieło sztuki.
Cena zaczyna się od 7697,34 zł

k2_heatwave2
Grzejnik w kształcie serduszka, to propozycja dla ludzi, którzy kochają się otaczać pięknymi rzeczami. Taki grzejnik niewątpliwe świetnie sprawdzi się w sypialni, gdzie dodatkowo podgrzeje atmosferę

2013010619350085-meble-i-wyposazenie-grzejniki-dekoracyjne

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE