Tagi:

Faus – egzotyczna kolekcja

Tempo i Premium Wood to dwie linie paneli laminowanych hiszpańskiej firmy Faus, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Domino.

Obydwie kolekcje odzwierciedlają tym razem egzotyczne drewno z różnych zakątków świata. Jej ciepłe, stonowane barwy nawiązują nazwą do europejskich krajów i ich regionów. Dzięki nim we własnym domu możemy odbyć podróże po Europie, zwiedzając Włochy, francuską Szampanię czy hiszpańską Alhambrę.

Nogal AMARETTO_NEW

Jasne podłogi w odcieniach Alahambra, Champagne czy Robe Lava świetnie się sprawdzą w sypialniach. Dobrze prezentują się w połączeniu z naturalnymi barwami na ścianach i dodatkach, a także wraz z intensywnymi odcieniem czerwieni, turkusu, czy pomarańczy.

Laminowane podłogi odzwierciedlają swoimi barwami naturalne drewno. Drewno oliwne znajdziemy w podłodze Olivo Teulada, orzechowe w Nogal Amaretto i Nogal Torino, a drewno Jatoba o odcieniu hiszpańskiej Sangrii sprawi, że użycie podłogi w tym kolorze nada pomieszczeniom soczystości.

Faus_Roble_Lavanda_amb_NEW

Dla zwolenników paneli o ciemniejszym odcieniu idealne będą podłogi Italiano i Granito Zanito. Podłogi te dobrze będą wyglądać w kontraście z jasnymi ścianami i nadadzą każdemu wnętrzu dyskretnej elegancji.

Domino to prężnie rozwijająca się firma z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizująca się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne.

Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z „Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutorami produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE