Tagi:

FENDI CASA: styl prosto z wybiegu

Fendi to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek modowych na świecie. Logo z odwróconymi literami F, jest synonimem luksusu  i elegancji. Idąc z duchem czasu marka postanowiła rozszerzyć swoją działalność i zając się również projektowaniem mebli i ekskluzywnych wnętrz.

as

Fendi Casa to odrębny dział, który powstał 1989 roku. Jego działania skupiają się na wytwarzaniu luksusowych mebli i ekskluzywnego wyposażenia do domu.  Połączenie najwyższej klasy włoskiego rzemiosła z wizjonerskimi pomysłami daje spektakularny efekt.  Projekty charakteryzuje wyrafinowana stylistyka i wysoka jakość użytych materiałów.

uytre

Włoski szyk i ponadczasowa elegancja, która współgrają z akcentami glamour, szybko zjednała sobie grono majętnych i wpływowych klientów z całego świata.  Do sukcesu przyczyniła się niewątpliwie bardzo silna pozycja  firmy. Projekty mebli i dodatków do wnętrz często nawiązują do kolekcji prêt-à-porter.  Wspólnym mianownikiem wszystkim produktów Fendi Casa, są charakterystyczne dla marki kolory: czerń i beż łączone w kratę czy romby.

3

Dużą popularność zyskała kolekcja The Fendi Casa Contemporary Collection, która powstała przy współpracy z francuskimi architektami Toanem Nguyenem i Thierrym Lemairem. Włoski dom mody stworzył piękną kolekcję mebli ( sofy, fotele i  szezlongi ), która łączy w sobie najnowsze trendy obowiązujące w designie i elegancję w stylu Fendi.

Zobaczcie niektóre realizacje Fendi Casa

 

fot. mat. pras. Fendi Casa

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE