Tagi:

Głowica termostatyczna wifi: zdalne sterowanie ogrzewaniem i oszczędność w jednym

Idealna temperatura to klucz do dobrego samopoczucia i komfortowej atmosfery w domu. Jak błyskawicznie reagować na zmieniające się dookoła nas warunki i na bieżąco dostosowywać wysokość temperatury do naszych potrzeb, nie poświęcając na to wielu godzin dziennie? Wykorzystując nieograniczone możliwości inteligentnej głowicy termostatycznej wifi, z którą zarządzanie temperaturą w domu będzie prawdziwą przyjemnością. Wystarczy zamontować ją na grzejniku, a reszta praktycznie zrobi się sama.

Nowy wymiar ogrzewania w Twoim domu

A gdyby tak wysokość temperatury w naszym domu była zawsze dostosowana do pory dnia oraz bieżących potrzeb domowników, a jej ustawienie zajmowało dosłownie chwilę? Wszystko wskazuje na to, że producenci inteligentnych urządzeń oddali w nasze ręce głowicę termostatyczną wifi, która może zrewolucjonizować kwestię ogrzewania w naszym domu. Teraz możliwe będzie nie tylko błyskawiczne ustawienie optymalnej dla nas temperatury i zróżnicowanie jej w poszczególnych częściach domowej przestrzeni, lecz także zdalne zarządzanie.

W jaki sposób działa taka inteligentna głowica termostatyczna wifi i czym wyróżnia się to urządzenie? Zapytaliśmy o to twórców marki Fibaro, którzy stworzyli ultranowoczesny The Heat Controller, którego możliwości są naprawdę imponujące.

Zarządzaj temperaturą na kilka dogodnych sposobów dzięki głowicy termostatycznej wifi

Heat Controller od Fibaro. To najinteligentniejsza głowica termostatyczna wifi na świecie, dzięki której przekonamy się, jak proste i efektywne może być sterowanie ogrzewaniem. Współpracujące ze sobą smart urządzenia mogą być zainstalowane na dowolnej liczbie grzejników – to od nas zależy, w których pomieszczeniach je zamontujemy. Później wystarczy już tylko zarządzać ogrzewaniem w każdym z tych pomieszczeń. Optymalną temperaturę możemy ustawiać manualnie, za pomocą głosu lub zdalnie – z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do innych urządzeń bezprzewodowych dostępnych na rynku, głowica termostatyczna wifi Fibaro na nasze polecenia zareaguje natychmiast. Wystarczy zmienić bieżące ustawienie urządzenia, aby błyskawicznie uzyskać optymalny poziom komfortu.

Stwórz harmonogram, a Twój dom będzie zawsze gotowy na Twój przyjazd

Praca w trybie harmonogramów sprawi, że raz na zawsze będziemy mogli zapomnieć o ustawianiu grzejników – głowica termostatyczna wifi zapewni nam niezrównany komfort cieplny o każdej porze dnia. System Fibaro zadba o to, aby dom był zawsze gotowy na nasz przyjazd. Dzięki funkcji geolokalizacji inteligentna głowica termostatyczna wifi wie, że jesteśmy w drodze do domu i że niedługo dotrzemy na miejsce. W optymalnym momencie temperatura zacznie być podnoszona w taki sposób, aby uzyskać optymalną wysokość wówczas, gdy dotrzemy już do celu. Stoimy w korku? Bez obaw – to rozwiązanie znakomicie sprawdzi się także wtedy, gdy wypadnie nam coś niespodziewanego lub po prostu zostaniemy dłużej w pracy. Podobnie w sytuacji, gdy zdecydujemy się jednak wrócić do domu wcześniej – wówczas wystarczy podnieść temperaturę zdalnie.

Wybierz Heat Controller odpowiedni dla Ciebie i zainstaluj go w kilka minut

Heat Controller Fibaro jest produkowany w dwóch wersjach – dla systemów opartych na Z-Wave i platformy Apple HomeKit. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z nas może wybrać urządzenie dedykowane posiadanemu systemowi. W obu wersjach otrzymujemy do dyspozycji aplikacje mobilne, które oferują nam prostą i szybką konfigurację, łatwą obsługę oraz czytelnie przedstawione kluczowe dla nas informacje. Sama instalacja potrwa zaledwie chwilę i nie wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi. Aplikacja mobilna przeprowadzi nas przez podstawową konfigurację, a zaawansowane opcje znajdziemy w panelu konfiguracyjnym Systemu Fibaro. Montaż z powodzeniem wykonamy samodzielnie, jednakże, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnego instalatora należącego do sieci partnerów Fibaro.

Zastanawiasz się nad zainstalowaniem głowicy termostatycznej w swoim domu? Zajrzyj na stronę producenta Fibaro i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie stwarza Heat Controller!

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE