Gwiazdorskie psie życie

Mój pies zostanie celebrytą ! Bo przecież może…
Prestiżowe domy mody, takie jak Louis Vuitton czy Gucci oferują coraz więcej dodatków dla psów modnych i zamożnych właścicieli. Ubranka, nowe zabawki i fikuśne stylizacje dla zwierząt są coraz bardziej popularne. Czworonogi w modnych sweterkach i pomalowanych paznokciach choć budzą uśmiech u przechodniów, to jednak taki widok coraz mniej zadziwia.
Celebryci ślepo podążający za wszelkimi nowinkami ze świata mody , przyczynili się do rozwinięcia psiego trendu.     Paris Hilton postanowiła założyć własną linie luksusowych akcesoriów o nazwie Little Lilly by Paris Hilton.
Oczywiście ubrania to nie wszystko. Najważniejsze to zapewnić swojemu pupilowi dach nad psią głową.
W hrabstwie Gloucestershire w Anglii mieści się najdroższy dom na świecie dla psów. Zbudowany jest z wapienia połączonego szklanymi elementami. Koszt wybudowania to 500 tys. dolarów.

luksusowy-domek

Co jest w liczone w tak wysoką cenę? Nasi mali przyjaciele biegając radośnie po trawie z kostką w pyszczku będą bezpieczni. Ta ekskluzywna buda posiada pełny system zabezpieczeń oraz najnowsze systemy skanujące, żeby inny pies- sąsiad nie mógł przedostać się na teren posesji.
W salonie znajduje się 52 calowa plazma oraz  legowiska o wysokim standardzie, wyposażone w system podgrzewania. Aby pieski nigdy nie były głodne zamontowano specjalny podajnik wody i żywności.
Czy Wy też macie ochotę zamieszkać w takiej „budzie” ? 🙂
Są również domki o trochę mniejszym standardzie życia, oto kilka z nich :

1038bb482a7e

d985507f51fd6e70f2382a25a64ebdf3

dom-pies-klinkier

ecuyqb43ahzdj5h380pn4l4

fa6f9d58dcbba8a9c65de398ea47c3d2

głowne 1

głowne 2

hacjenda-dla-psa

pa9zfbfb95s2bfid0izg

y7lezghsq2

źródło: fundir.org , e-pets.eu

Aneta Pełka

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE