Hotel w Monachium „przerobiony” na 88 sposobów!

Fotograf Víctor Enrich w ramach swojego najnowszego projektu NHDK , przerobił zdjęcie hotelu w Monarium na 88 sposobów.

Najbardziej niesamowite jest to, że budynek na każdej z fotografii wygląda jakby naprawdę istniał. Oczywiście w wielu przypadkach nie byłoby to możliwe, ale fotograf tak zadbał o każdy szczegół, że często musimy się chwile zastanowić, żeby stwierdzić że to fotomontaż.

Victor Enrich kocha architekturę prawie tak samo jak fotografię. Hiszpańskiemu fotografowi udaje się w 100% pogodzić swoje dwie miłości poprzez świetne zdjęcia budynków czyniąc je jeszcze bardziej interesującymi.

Víctor Enrich w swoich fotografiach ukazuje formy, które najprawdopodobniej nigdy nie będziemy mogli zobaczyć. Ukazuje kąty i zniekształcenia, które nigdy nie zostaną zbudowane i zagięcia które nigdy nie powstaną.
Musicie przyznać, ze fotografie są fantastyczne. My wybraliśmy tu garść, naszym zdaniem najlepszych fotografii , ale poniżej macie klip dzięki, któremu możecie zobaczyć całą kolekcję tych niesamowitych fotografii

ku-xlarge (1) ku-xlarge (2) ku-xlarge (3) ku-xlarge (4) ku-xlarge (5) ku-xlarge (6) ku-xlarge (7) ku-xlarge (8) ku-xlarge (9) ku-xlarge (10) ku-xlarge (11) ku-xlarge

 

[vimeo link=”http://vimeo.com/81182837″ width=”590″ height=”332″]

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE