iPad pokryty 24-karatowym złotem

Burdż al-Arab jest jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie. W celu zwiększenia komfortu swoich gości przygotował dla nich specjalną ofertę. Otóż dla każdego gościa, który wynajmie apartament powyżej $1525 za noc oferuje dostęp do iPada pokrytego 24-karatowym złotem.

Goście będą mogli korzystać z 24-karatowego złotego iPad jako ” „virtual concierge”/(wirtualny opiekun) . Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług hotelowych oraz otrzymają szczegółowe opisy lokali znajdujących się w Burj Al Arab.

Wykonawcą iPadów jest londyńska spółka Gold & Co. London. Specjalnie dla Burj Al Arab pokryw ich powierzchnię 24- karatowym złotem i grawerując logo Apple, logo hotelu oraz hasło „Stay Different”. Z takim iPadem nie sposób się rozstać, dlatego każdy z gości może go zakupić na własność -koszt to jedyne $10200 . W ofercie hotelu znajdują się 64 warianty tego iPada. Oprócz tego w butiku Burj Al Arab jest dostępny iPad mini, iPhon 5 oraz BlackBerry Q10

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE