Klamka Leonardo

W ofercie DOMINO pojawiła się olśniewająca nowość: klamka Leonardo, która przyciąga uwagę niestandardową formą. Wygląd oryginalnej, szlachetnej i misternie wykonanej ozdoby współgra z praktyczną funkcjonalnością, co sprawia, że klamka jest wygodna w użytkowaniu zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.
Surrealistyczny kształt, pozbawiony ostrych kątów i twardych brzegów przywodzi na myśl skojarzenia z dziełami wielkich mistrzów sztuk plastycznych. Leonardo to projekt przesycony wizją; oniryczne natchnienie łączy się z minimalizmem, nowoczesność i modernizm współgrają z solidną konstrukcją oraz detalem wykonania.
Klamka doskonale sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych; w towarzystwie szkła i metalu podkreśla industrialny charakter przestrzeni, jednocześnie dodając jej lekkości. Proste formy aranżacji wnętrza uwydatniają wyjątkową urodę Leonardo; podobnie jak drogocenna biżuteria, klamka ta potrzebuje przestrzeni i subtelnego tła, które podkreślą jej unikalny blask i klasę. Leonardo bardzo dobrze prezentuje się na popularnych połyskujących i gładkich drzwiach w monokolorach.
Piękny wygląd to nie wszystko – w przypadku klamki najważniejszą rolę odgrywa funkcjonalność, dlatego w projekcie Leonardo kryje się dodatkowe udogodnienie. Dzięki falistemu kształtowi i wprowadzonej asymetrii, z klamki mogą korzystać nie tylko dorośli.
Jej dolna część została zaprojektowana w ten sposób, by również dzieci mogły samodzielnie, bez trudu otwierać i zamykać drzwi, co stanowi duże ułatwienie w funkcjonowaniu wszystkich domowników.

 

5908211434667_PP_karta.E0528C16-E329-4F06-86B4-DEAF928689E9

Domino Sp. j. od ponad 30 lat specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z „Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutorami produktów marek z portfolio Domino są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

KOMUNIKAT PRASOWY 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE