Tagi:

Kolor żółty – słońce i energia w Twoim domu

Słońce, lato, żonkile,  egzotyczne ptaki, czy złoto – kolor żółty jest jedną z najbardziej radosnych barw , lecz rzadko zdarza się znaleźć go w nowoczesnych stylizacjach. Jaka jest tego przyczyna ? Być może kolor ten wydaje się nam zbyt śmiały i ryzykowny . A może  żółte wnętrza są mało popularne i zbyt trudne do znalezienia. Ten post pokazuje 25 stylowych domów, które prezentują elastyczność owego słonecznego koloru. W naszej liście odnajdziecie mnóstwo inspiracji wśród, których z pewnością odnajdziecie coś tylko dla siebie.

Kolor żółty jest barwą ciepłą, kiedy przywołujemy go w pamięci pojawia się energia, radość, szczęście i optymizm. W słoneczne dni czujemy się dobre i beztrosko, nic więc dziwnego, że gdy otaczamy się żółtym kolorem poprawia się również nasze samopoczucie, dlatego warto wprowadzić go do swojego domu!

Żółty jest odcieniem energetycznym, ale nie musi być on nachalny i przyćmiewać reszty pomieszczenia. Czasem wystarczy zastosować go w formie delikatnych dodatków, aby skutecznie dodał charakteru naszemu wnętrzu. Poduszki, serwetki, ramki na zdjęcia – wśród współczesnego asortymentu w sklepach na pewno dopasujecie poszczególne elementy tak, aby pasowały do reszty wystroju. Dla bardziej odważnych osób, dobrym rozwiązaniem mogą zaś być żółte akcenty w postaci drzwi, podłogi, czy koloru jednej ze ścian.

Żółty szczególnie dobrze komponuje się z kolorami zgaszonymi takimi jak szarości, czy czerń, jednak umiejętnie dobrany w towarzystwie pastelowych odcieni z pewnością również urzeknie was swoim urokiem.

bright-yellow-interior-door

blue-and-yellow-accents

bright-yellow-furniture

blue-and-yellow-living-room

bright-yellow-floor

gray-and-yellow-apartmenteasy-yellow-decor-accentscute-yellow-chair-ideascolorful-apartment-ideasmodern-yellow-accentsluxury-interior-with-yellow-accentsluxury-yellow-interior-accentsgray-and-yellow-living-roomteal-and-yellow-furniture-accentslight-yellow-living-roomyellow-accent-inspirationyellow-accents-for-industrial-decoryellow-beach-home-ideasvery-bold-yellow-accentsneon-yellow-interiorteal-and-yellow-accentsyellow-scandinavian-decoryellow-accents-in-concrete-interioryellow-living-room-accentsyellow-sofa-inspiration

źródło: home-designing

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE