Tagi:

Konkurs na znak certyfikatu Szlaku Jana III Sobieskiego.

Gmina Piaski zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do wzięcia udziału w konkursie na znak certyfikatu Szlaku Jana III Sobieskiego.   Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować logo certyfikatu Szlaku Jana III Sobieskiego. Projekt należy zaprezentować w dwóch wersjach: tylko sygnet (symbol graficzny), sygnet (symbol graficzny) i logotyp (stylizacja literowa nazwy CERTYFIKAT SZLAKU JIIIS).
Laureat konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3 000 zł. Na stronie organizatora czytamy :” Wyłoniony w konkursie Znak będzie wykorzystywany do identyfikacji wizualnej Certyfikatu Szlaku Jana III Sobieskiego oraz do promowania i podnoszenia rangi procesu certyfikacji w ramach programu „Marka lokalna szansą rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w województwie lubelskim”.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału proszone są o osobiste dostarczenie lub przesłanie na adres Urzędu Miejskiego w Piaskach prac wykonanych na planszach (format A4) oraz w wersji elektronicznej do dnia 31 sierpnia do godz. 15:00.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne

rtger

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE